27 Haziran 2009 Cumartesi

BECK - Live-Action Film


Hiro Mizushima, Sato Takeru ve Mukai Osamu Başrollerde!

Popüler Müzik temalı mangalardan olan BECK filme uyarlanıyor.


BECK'in hikayesi; 5 genc'in "Beck" adında bir rock grup kurmasına dayalı. Manga'da olaylar Koyuki Tanaka'nın bakış açısından antalıyordu ama filmde Ryusuke Minami'nin bakış açısından anlatılacak.
Takeru Sato; Koyuki rolünü, Mizushima Hiro ise; Ryusuke Minami rolünü canlandıracak. Kenta Kiritani; Chiba olarak, Aoi Nakamura; Baterist Saku olarak ve Mukai Osamu ise; basçı Taira olarak oyuncu listesinde yer alacaklar.
Film için tam 30 tane orjinal şarkı yazıldı. Ve bu şarkılar rolleri oynayan oyuncular tarafından gerçek müzik aletleriyle canlandırılacak! Mizushima ve diğerleri bunun için özel bir eğitimden geçiyorlarmış bile. Çekimler Temmuz'da başlayacak fakat film 2010 yılında gösterime girecek.

Yorum: Güzel olacağa benziyor. Mizushima'ya muhtemelen ingilizcesi iyi olduğu için ona Ryusuke rolünü vermişler. Sato Takeru bence Koyuki için fazla yakışıklı biri ama bakalım artık. Mukai Osamu'yu zaten yerim :p Güzel seçim ama umarım saçını sarıya boyamak gibi bir salaklık yapmazlar.

2 yorum:

  1. Film çıkmadan mangayı okuyacak kadar zaman var sanırım :) Güzel görünüyor, haber için teşekkürler :)

    YanıtlaSil
  2. BECK kaliteli müzik yapımlarından biri, eminim seversin :) 2010'a kadar bitirirsin haha XDD Yorumun için ben teşekkür ettim~

    YanıtlaSil